menu title

 

 Přehled akcí 2018
 Country taneční
 Fotogalerie z akcí
 Pronájem Květuše
 O nás
 Kontakt
 GDPR

 

 Metodické materiály

 

Nestihli jste se přihlásit?

 

Dvorana - Taneční škola

Milí přátelé, tanečníci,

již více než dvacet let pro vás připravujeme taneční akce se zaměřením na americké country tance, české lidové tance, společenské tance 19. století a další taneční zajímavosti. Věříme, že společně strávíme příjemné chvíle a že se s námi nejen dobře pobavíte, ale že se také naučíte něco nového.

Těšíme se na vás

Jitka Bonušová a Jan Pumpr

 

AKTUÁLNĚ:

  • Kurz country tanců pro nováčky začne 3. října v KD Barikádníků od 19:00. Další informace jsou pod záložkou Country taneční.

Akce 2018

Pokud si přejete být informováni o našich akcích, dejte nám o sobě vědět.

 
21.4.
v 19:00 hodin
Fiesta Mexicana
Přijďte se pobavit na mexickou Fiestu. Hrají Mariachi Azteca de Praga a tančí soubor Dvorana. Taneční parket bude volný pro všechny příznice taneční zábavy. A to jak pro výuku mexických tanců tak pro volné tančení. Kdo raději něco dobrého, může ochutnat mexické speciality. Kapacita sálu je omezená.
VYPRODÁNO
 
27.4. - 1.5. Country tance v Květuši
Letošní taneční sezónu na Květuši otevřeme s country tanci, které doplníme několika mezinárodními lidovými tanci. Díky květnovým svátkům můžeme tančit od pátku až do úterý.
VYPRODÁNO
 
4.5. - 8.5. Párové a Vintage tance v Květuši
Druhý prodloužený víkend v Květuši věnujeme společenským tancům 19. století (čtverylkám) a jiným párovým tancům (tango, waltz nebo párové country tance). Z toho důvodu je podmínkou pro registraci celý taneční pár. Můžete být i dvě ženy, ale jedna z vás musí tančit mužský part.
VYPRODÁNO
 
1.6. - 3.6. Charleston v Květuši
Minulý rok jsme zkusili Charleston v Květuši poprvé. Protože se akce všem zúčastněným líbila, nabízíme její pokračování.
Poslední 4 volná místa!
 
17.6. Tancování s kánoí
Letos se po letech vracíme na Sázavu. Protože nejhezčí úsek Týnec n. S. - Pikovice lze dobře sjet za jeden den, budeme v sobotu pouze tančit a v neděli pouze poplujeme. Vyhneme se tím sjezdu v úseku s hustou zástavbou a mnoha jezy. Čtěte více!
VYPRODÁNO
 
30.6. - 7.7. Letní škola country tanců.
Letní škola country tanců slaví 25. výročí. Již čtvrt století s námi jezdíte v létě tančit! Naše výročí oslavíme v Jizerských horách v Kořenově. Jedná se o menší hezké středisko v krásné lokalitě a s tanečním sálem. Přestože bychom rádi slavili s vámi se všemi, kapacita střediska je omezená a proto s přihlášením neváhejte.
VYPRODÁNO
 
27.9. - 30.9. Country tance v Květuši
Podzimní Květuš je poslední možností si na Květuši zatančit. Podzimní počasí nám již nedovolí pozdější termíny. Náplní tohoto víkendu budou opět převážně country tance a několik mexických tanců. Po letní přestávce budete mít možnost se opět roztančit.
VYPRODÁNO
 
12.10. - 14.10. Country Dance Festival Jasana Bonuše
Po dvou letech je tady opět Country Dance Festival s Davidem Millstonem (USA). Víkend plný country tanců. Opět budeme v budově Sokola Pražského.
 
27.10. Kurz České besedy a historický bál
K oslavám 100. výročí vyhlášení samostatného Československa jsme se rozhodli uspořádat historický bál s Českou besedou. Tu nám přijde zahrát Smíchovská komorní filharmonie.
 

 
  Taneční soubor Dvorana
Podívejte se na stránky našeho tanečního souboru.
 
  Dvorana se přidala na Facebook a chce vám tak umožnit aktivně přispívat komentáři k chystaným akcím, případně komentovat akce, které již proběhly. Můžete také přidávat vlastní zajímavé fotografie atd. Abyste mohli tuto službu využít, musíte se na Facebooku nejprve registrovat. Staňte se fanoušky Dvorany a pozvěte na naše akce své přátele.
  facebook-logo
dvorana@dvorana.cz
2019-03-15